מי אנחנו | אמור קלאב נופש בע"מ

"אמור קלאב נופש בע"מ" הינה אחת מחברות התיירות המובילות בתחום הנופש בארץ.
יחידתיות אמור קלאב הינה בתחום השכרת יחידות נופש במלונות קלאב הוטל אילת, קלאב אין אילת ובמלון קלאב הוטל טבריה.
החופשה במלונות קלאב הוטל באמצעות השכרת יחידת נופש מוצאת פתרון משתלם לחופשה לכל כיס, ומוזילה את החופשה עד 50% ממחיר השוק. עם הזמן צמחה אמור קלאב ממשרד שעוסק בהשכרת יחידות נופש בלבד למשרד שמוכר את כל בתי המלון בארץ.
הקבוצה שלה הוקמה בשנת 2007, החברה בעלת כוח אדם מקצועי ומיומן, ומפעילה אתר הקניות "אמור קלאב".
אמור קלאב הינו גוף המוביל של המסחר האלקטרוני בישראל. באמור קלאב ניתן למצוא מגוון גדול של חופשות בארץ.
יועצי הנופש של אמור קלאב הם סוכנים מקצועיים, בעלי ידע וניסיון, וישמחו לסייע לכם בכל הנדרש על מנת להבטיח לכם חופשה מוצלחת ומהנה בארץ.

לקוחות החברה

קבוצת אמור קלאב נהנות מציבור לקוחות חוזרים ונאמנים המתבסס על לקוחות

בעלי יחידות נופש

מאגר לקוחות רחב של בעלי יחידות אשר מוסרים את יחידות הנופש שברשותם במלון קלאב הוטל להשכרה וכמו כן זוכים בעלי יחידות נופש למחירים בלעדיים להזמנת חופשות מוזלות במלונות בארץ.

לקוחות חוזרים

באמור קלאב ישנו מאגר גדול של לקוחות חוזרים שנהנים מהשירות שנותנים נציגנו וחוזרים להזמין חופשה ברשת מלונות קלאב הוטל וליהנות מהטבות ללקוחות חוזרים.

יש הרבה אתרים ברשת - למה לבחור באמור קלאב?

ראשית, אמור קלאב הינו אתר שמוקדש להשכרת יחידות נופש ברשת המלונות קלאב הוטל בו תוכלו להזמין חופשה משפחתית במחיר מוזל עד 50% הנחה. 
בנוסף סוכני הנופש במשרדנו עובדים בשיטה בה נציגנו הטלפונים משמשים כיועצי נופש שכולם פועלים בלהתאים את החופשה לתקציב של הנופש בעצמו.
במילים אחרות נציגנו מקבלים את התקציב שאותו מוכן הנופש לשלם ואנו נדאג להתאים את החופשה עבורכם, כמו כן יועצי הנופש במשרדנו סבלניים וקשובים לרצונותיו האמיתיים של הנופש כך שמטרתנו כולה היא להבטיח למזמין הנופש ולמשפחתו חופשה מפנקת ומהנה.
כמו כן שירות הלקוחות שלנו עובד 24 שעות ביממה, בכדי למנוע מצב שלקוח מגיע למלון ובכל דרישה או בקשה יש מענה לצרכיו.

אבטחת מידע

אתר אמור קלאב הוא אתר תיירות מתקדם המאובטח עם תעודת אבטחה של ESET SSL כל רכישה מקוונת הנעשית דרך האתר וכרוכה בהזנת פרטיכם האישיים מוצפנת על מנת למנוע רמאויות, ולמנוע העברת מידע.

באתר ניתן להזמין את כל המלונות בארץ.

שימו לב: במקרה של סגר מלא באילת עקב קורונה החזר כספי!

דברו איתנו…